Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Sławek Uniatowski

Koncert
Wejherowo, Jana III Sobieskiego

Opis

Sławek Uniatowski • THE BEST OF II •Ciechowski • Wodecki • Zaucha • Sinatra

1.12.2020 Wejherowo
Filharmonia Kaszubska
godz. 19.00

Po gorąco przyjętej trasie the best of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli!
Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha.

Na jesiennych koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera będzie miała miejsce w grudniu 2020 roku.

Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski - Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Wejherowo, Jana III Sobieskiego
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 18.09.2020, 16:47

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Sławek Uniatowski
Koncert
Data:
01.12.2020 | 19:00
Cena:
120,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 187 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać